0
KATEGORİBEDENRENK


FİYAT

Kullanici hesabın yok mu? KAYIT OL

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
ALIŞVERİŞ SEPETİ0
SEPETİNİZDE ÜRÜN YOK

HAKKIMIZDA

 HAKKIMIZDA
KAHİRE TEKSTİL firması 1998 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Tekstil piyasasında lider olma ideali düşüncesiyle, geçmişten gelen Kahire şehrindeki tekstil pazarlarından esinlenerek logosunu KAHİRE olarak belirlemiştir.

Uzun soluklu ticari hayatına, uzun yıllar sürecek olan üretim, ihracat ve perakende mağazacılık hikâyeleri sığdıran KAHİRE TEKSTİL, günümüzde çok kanallı perakende mağazasıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Koleksiyon ve ürün çeşitliliğindeki geniş yelpazeyi, düğün, davetiye, özel gün kıyafetlerinde derinleştirerek bambaşka bir ivme yakalayan KAHİRE TEKSTİL, en özel günlerinizde sizinle birlikte olmaktan onur duymaktadır.

Moda trendlerine uygun en yeni koleksiyonlar için sürekli olarak kendini yenileyen kalitenin ve şıklığının garantisini sunmaktadır.

Tarz sahibi bayanları giydirmeyi kendimize ilke edinmiş,köklü ve yenilikçi olduğunu ispatlamış, olan KAHİRE TEKSTİL, güncel ticaretin merkezi durumundaki sanal mağazasıyla kapısını sizlere 7/24 açık tutabilmek için sürdürülebilir teknolojiye de yatırım yapmış bulunmaktayız.